Witam

Nazywam się Krzysztof Gardulski, z wykształcenia jestem informatykiem, ale obecnie zajmuję się fotografowaniem. Fotografią zajmuję się od dawien dawna, ale tak na poważnie to od 2008r. Pracuję na profesjonalnej lustrzance marki Nikon wraz z obiektywami najwyższej klasy.  Fascynują mnie określone dziedziny fotografii takie jak: fotografia podróżnicza, krajobrazowa, makrofotografia oraz fotografia dokumentalna, inaczej fotoreportaż .

Zawsze marzyłem o tym, aby robić w życiu to co lubię i co sprawia mi najwięcej satysfakcji. Artystyczna fotografia ślubna i autorska sesja plenerowa jest dla mnie pasją i to co kocham w życiu najbardziej. Dzięki niej mogę pokazać świat moim okiem radość i smutek, szczęście i łzy, czułość i gorycz.

Moje fotografię to oryginalne i niebanalne zdjęcia ślubne, które uchwycą najważniejsze momenty Waszego ślubu. Podglądam Wasze uczucia, wzruszenia i utrwalam je najlepiej jak potrafię. Nie proponuję wam multum przypadkowych zdjęć choć i czasem w takich bywają najciekawsze ujęcia. Nie poddaję podstawowej korekcie tylko dogłębnie obrabiam RAW-y, czyli zdjęcia surowe w profesjonalnej ciemni cyfrowej.  Zdjęcia ślubne to temat niezwykle odpowiedzialny, dlatego podchodzę do niego w pełni profesjonalnie. Posiadam pozwolenie od kurii na wykonywanie zdjęć podczas celebracji liturgii w kościele.

Ponadto fotografuje fotoreportaże ze Chrztu Św., Komunii Św., osiemnastki, studniówki, eventy firmowe i inne imprezy okolicznościowe.
Wykonuję zarówno sesje ciążowe, rodzinne, dziecięce, portretowe, oraz sesje narzeczeńskie.

Zapraszam

“Fotografia dla mnie nie jest tylko pięknym zdjęciem,
ale głównie taka fotografia do której wraca się latami.”

Krzysztof Gardulski

 

BACKSTAGE


Backstage-3
Backstage-2
Backstage-1

 

NEWS & TRENDS

Muzyka jest nieodzowną częścią mojego życia. Oto moja polska playlista Spotify do posłuchania w tle (otworzy się w nowym oknie) w trakcie oglądania moich zdjęć.

Zapisz